ادکلن مردانه, وبلاگ

چرا عطر مردانه تلخ مورد علاقه خانم هاست؟

ادکلن مردانه تلخ

چرا عطر مردانه تلخ مورد علاقه خانم هاست؟

در این مقاله به چرایی علاقه خانم ها به عطر مردانه تلخ می پردازیم. آقایون دوست دارند که مورد تایید خانم‌ها باشند و همیشه جذاب و شیک پوش و خوشبو به نظر برسند. ادکلن و عطرهای مردانه بوی فریبنده و خاصی برای خانم‌ها دارند که آنها را به سمت خودشون جذب می کند. به همین دلیل در انتخاب عطر و ادکلن خودتون بسیار باید دقت کنید. همچنین در تحقیقات ثابت شده که رایحه و عطر بر حس افراد، از نظر جسمی و روانی موثر است و به فرد شخصیت و اعتماد به نفس می دهد و باعث می‌شود دیگران دید مثبتی نسبت به شخصیت شما داشته باشند.

نکاتی که در انتخاب عطر مردانه باید به آن توجه کنید:

  • اطمینان از اصل بودن؛
  • نوع غلظت عطر؛
  • شرایط سنی؛
  • رایحه مورد علاقه؛
  • شرایط آب و هوا و فصل.

اسانس های تشکیل دهنده ادکلن مردانه تلخ

عطر مردانه تلخ

ادکلن مردانه تمایل بیشتری به اسانس‌های قوی‌تر، غنی تر مثل چوب، خاک، مشک، ادویه‌، چرم و … دارد. ادکلن مردانه، در مقایسه با ادکلن‌های زنانه، معمولا خشن‌تر، سنگین‌تر، تلخ‌تر و تندتر هستند. امروزه یکی از محبوب‌ترین عطرهای مردانه در دسته بندی عطر مردانه تلخ قرار می‌گیرند.

عطر مردانه تلخ که از ریشه‌ درختان یا ادویه‌های تند شرقی ساخته می‌شوند و تمامی آنها دارای رایحه نهایی نمونه‌های چوب هستند که به هنگام بوییدن آن، نوعی مزه‌‌ تلخ در دهان احساس می‌کنید. عصاره چوب‌های تیور صندل سفید و سرو در تولید عطرهای تلخ بسیار رواج دارد.

چنین عطرهایی عموماً طبیعت گرم هستند و به همین دلیل بهتر است، که از آن‌ها در فصول سرد سال یا در هوای خنک استفاده شود. همچنین بهتر است در مجالس و محافل رسمی استفاده شود.

انتخاب رایحه نشان دهنده شخصیت فرد است، مثلا افرادی که از عطر مردانه تلخ استفاده میکنند دارای طبع گرم، شخصیتی قوی و با ثبات و با انگیزه بالا هستند و در برابر مشکلات تسلیم نمی‌شوند و بر تصمیم خود مصمم هستند. ورزشکاران و افراد فعال دوستدار عطرهای تلخ هستند.

انتخاب ادکلن مردانه تلخ با رایحه چوب مناسب فردی با روحیه آزاد و با اعتماد به نفس است که می‌داند که چه می‌خواهد و معمولا آن را به دست می آورد. همچنین فردی عاقل و یک دوست فوق‌العاده، دلسوز و بی‌نهایت مهربان هستید. اما انتخاب ادکلن مردانه تلخ  با رایحه شرقی مانند جوز و میخک برای افرادی بی باک ، بی پروا و مرموز است.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.