وبلاگ

تفاوت بین عطر و تستر چیست؟

تفاوت بین عطر و تستر چیست؟

از دیدگاه بازاریابی، تفاوت بین تست کننده عطر در بسته‌بندی آن‌ها. عطر یک شیشه و بسته بندی رسمی دارد و تستر ندارد! تستر حاوی همان مایع عطر هستند، اما اغلب بدون بسته تجملی و تنها در چنین حمل و نقل فروخته می‌شوند. گاهی اوقات میتوان آن‌ها را بدون جعبه و برچسب‌ها پیدا کرد که عطر بسته‌بندی رسمی دارند. در ادامه با هلنسا همراه باشید .

آیا ماندگاری تستر ها بیشتر از عطرهای رسمی است؟

ماندگاری هر تستر به اندازه عطر است. دوام عطرها و تستر ها یک‌سان است اما به شدت به چگونگی ذخیره آن بستگی دارد. اگر شما تجربه داشته باشید که  یک عطر رسمی را در کیف خود بدون درپوش به مدت بیش از یک ماه رها کنید، تفاوت در دوام هر دو را احساس خواهید کرد. این به این دلیل است که عطر مایع را وقتی شما خوب نگهداری نمی‌کنید عطر آن رایحه ی خود را از دست می‌دهد، بنابراین عطر در حال از دست دادن شدت بوی آن است. با این حال، بسیار مهم است که روشن کنیم که هر دو نوع محصولات عطر در همان مکان با فرمول مشابه عطر، حتی در شیشه‌های یک‌سان تولید می‌شوند. تفاوت بین آن‌ها این است که عطر در بسته تبلیغات رسمی موجود است و تستر بیرون می‌آید.

چرا باید یک تستر بخریم؟

یکی از مزایای بزرگ خرید یک تستر قیمت پایین است که پیشنهاد می‌دهد. برنده‌ای جهانی معروف و عطرها در حال توسعه طعم‌های شگفت انگیزی برای هر سلیقه هستند و هر سبکی که در بسته‌بندی لوکس ما نمایش داده می‌شود. هر کس می‌تواند به تنهایی تشخیص دهد که آیا خرید یک تستر ارزش این را دارد که هزینه زیادی بابت آن بپردازند ، اما وقتی بسته بندی و جعبه ی یک عطر جدید را باز می‌کنیم، بسته‌بندی رنگین رنگی باز می‌شود، با استفاده از اولین مایع معطر در پوست ما، بوی خوش عطر در فضا می پیچد و این احساس منحصر به فرد است.

تستر عطر چیست؟

تستر ها، عطرهای اصلی هستند که اغلب در کارتن خارجی بدون برچسب یا بسته بندی عرضه می‌ شوند. تستر اغلب در طیف وسیعی از عطرهای معروف تولید می‌ شود. معمول‌ترین بسته‌بندی مورد استفاده ۱۰۰ میلی‌لیتر است ، اما شاید در حجم های ۵۰، ۷۵، ۹۰، ۱۲۵، یا هر گونه دیگر باشد.

هدف از این نوع محصول نشان دادن و ارائه بوی عطر ، قبل از خرید در مراکز خرید و فروش بزرگ است. معمولا، برای فروش نیستند، اما اغلب فروخته می‌شوند و در شبکه توزیع و فروش دوباره فروخته می‌شوند. هر تستر حاوی ۱۰۰ % مایع عطر اصلی است، که در ترکیب با عطر رسما بسته ‌بندی شده‌ است.

 

بیشتر بخوانید: با انواع عطر آشنا شوید

چگونه میتوان تستر رسمی عطر را تشخیص داد؟

کار ساده‌ای است. زمانی که به صورت آنلاین عطر می‌خرید مطمئن شوید که دقیقا می‌خواهید چه عطری خرید کنید. بسیاری از این محصولات توضیح داده می‌شوند که آیا تستر (tester) یا محصول دارای بسته رنگی (و زرورق) است. تستر ها به اندازه عطر ترجیح داده می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را در بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین عطر پیدا کنید. اگر شما عطر را بدون بسته‌بندی، کارتن و طراحی بسته‌بندی بدون نام تجاری خریداری کنید، یک شانس برای داشتن تستر وجود دارد. عطرهای معروف بسته‌بندی و قیمت متفاوتی دارند. به طور معمول عطر ها قیمتی بالاتر از تستر ها دارند .

تفاوت بین یک تستر و نمونه عطر چیست؟

ممکن است به شیشه کوچک برچسب خورده کوچک فکر کنید که با مایع عطر از عطر مارک تجاری مربوطه پر شده‌است. این‌ها نمونه‌های تبلیغاتی هستند که رایگان توزیع می‌شوند و یا برای آزمایش عطر استفاده می‌شوند. به طور معمول، نمونه عطر های  کوچک حاوی حدود ۱.۲ میلی‌لیتر از مایع عطر هستند، بر خلاف تستر های ، که معمولا در شیشه بزرگی شبیه به خود عطر استفاده می‌شوند. آن‌ها به هیچ عنوان به غیر از تبلیغات فروخته نمی‌شوند و یا استفاده نمی‌ شوند. وظیفه آن‌ها زمانی است که بویایی رایحه ی آن را احساس می‌کند تا ایده‌ای درباره ماهیت محصول به دست آورد.

تشابه بین خرید عطر و تستر

بسته بندی عطر و تستر مشابه است .

تولید کننده عطر و تستر نیز مشابه است.

کیفیت عطر تستر و عطر ، همچنین ترکیب شیمیایی آن، غلظت روغن، و همه چیز یک‌سان است.

ماندگاری و رد بوی آن ها نیز به همان اندازه یک‌سان هستند. در عین حال، ما خرده فروشان را می‌بینیم که چندین بطری کننده را نمایش می‌دهند. فرضیات برای نشان دادن مدت‌زمان طولانی برای تستر های عطر بی‌اساس هستند.

جمع بندی

در نهایت متوجه می شویم که ساختار و فروملاسیون عطر و تستر آن مشابه است . اما گاهی اوقات هزینه ی خرید یک عطر اوریجینال با بسته بندی های لوکس بسیار زیاد است در نتیجه خرید و انتخاب یک تستر مناسب تر است .

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “تفاوت بین عطر و تستر چیست؟

 1. خالد رضایی گفت:

  واقعا این مطلب روش خوبی برای تفاوت این عطر با تستر
  ممنون هلنسا

  1. amontazer گفت:

   ممنون از شما کاربر گرامی حتما از سایت معتبر هلنسا خرید فرمایید

  2. amontazer گفت:

   تشکر از نظر شما کاربر گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.