دسته‌بندی نشده

بهترین عطرهای پاییزی:بوی پاییز

روزها کوتاه و به شب های طولانی تبدیل می شود، سرمای خزنده در هوا و خزان تدریجی برگ ها وجود دارد. نشانه هایی که خبر از شروع پاییز می دهند، فرصت های جدیدی را برای خرید ادکلن اصل و رایحه جدید ایجاد می کنند. زمان مناسبی برای معرفی عطرهای عمیق تر و گرمتر پاییزی فرا رسیده که رنگ های فصل و مدهای زمستانی را تحسین می کند. بهترین رایحه های گرم کننده برای پاییز می توانند بی نهایت امکانات معطر را برای شما فراهم کنند که در ادامه به معرفی عطرهای مناسب این فصل می پردازیم

عطرهای پاییزی هلنسا

برخی از بهترین عطرهای پاییزی ممکن است حاوی ادویه‌های دلپذیری مانند دارچین، وانیل و میخک باشند که همراه با کهرباهای طلایی یا مشک‌های ترمه. همراهی عالی برای روزهای خنک پاییزی هستند.

به دنبال رنگ‌های چوبی عمیق‌تر با گرمای خشک باشید تا احساس آتش‌های خروشان و پیاده‌روی در جنگل‌ها را که از سرما پیچیده شده‌اند، هدایت کنید. عطرهای سنگین‌تر و پیچیده‌تر پاییزی با مقدار بیشتری از نت‌های پایه برای این فصل از سال عالی هستند و اجازه انتشار طولانی و ثابت روی پوست را می‌دهند. نت‌های پایه آخرین نت‌های عطری هستند که پس از تبخیر نت‌های ابتدایی سرزنده‌تر و روان‌تر از روی پوست خشک منتشر می‌شوند.

پیشنهاد ویژه: ادکلن سوسپیرو اکسنتو برند هلنسا

ادکلن-سوسپیرو--اکسنتو-برند-هلنسا

                               ادکلن-سوسپیرو–اکسنتو-برند-هلنسا

ترکیبات پایه چوبی کامل از منابع مختلفی تهیه می شوند. از سدر که شبیه براده های مداد است، عود که از چوب آگار و چوب گایاک است که رایحه پاییزی معطر می دهد.

در هلنسا، ما طیف گسترده ای از رویکردها را برای عطرهای پاییزی داریم، بنابراین مطمئناً چیز خاصی را کشف خواهید کرد که برای شما عالی است. شاید با سردتر شدن روزها از ترنج لذت ببرید یا شاید از یک نت ملایم و آرامش بخش خزه بلوط برای شما گرما و عاشقانه در این فصل به ارمغان بیاورد

پیشنهاد ویژه: ادکلن زنانه باکارات رژ برند هلنسا 

ادکلن زنانه باکارات رژ برند هلنسا

                                    ادکلن زنانه باکارات رژ برند هلنسا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *