وبلاگ

بدانید هر ۱ میلی لیتر عطر یا ادکلن چند بار اسپری می شود؟

بدانید-هر-1-میلی-لیتر-عطر-یا-ادکلن-چند-بار-اسپری-می-شود؟

برخی از افراد زمانی که برای خرید ادکلن اقدام میکنند به حجم شیشه توجه میکنند تا بتوانند عمر مفید عطر و ادکلن را حدس بزنند اما به دلیل تفاوت در سری ادکلن و شیشه های عطر و ادکلن ها مقدار مصرف عطر نیز متفاوت است .

۱ میلی لیتر عطر چند پاف می شود ؟

۱ میلی لیتر عطر به طور متوسط ​​ بسته به شدت فشار دادن پمپ عطر، می تواند بین ۸ تا ۱۵ اسپری متغیر باشد.

ما در یک آزمایش۳نمونه عطر مختلف را با حجم های یکسان (۵۰ میلی لیتر) انتخاب و با اسپری کردن آنها را تست میکنیم ، که متوجه شدیم تعداد دفعات اسپری نزدیک به ۷۰۰ بار میشود که میتوان فهمید هر ۱ میلی لیتر عطر تقریبا ۱۴ مرتبه پاف میشود که با سری های دیگر متفاوت خواهد بود

عمر مفید عطر در یک سال

اگر یک عطر ۵۰ میلی لیتری را در یک سال هرروز اسپری کنید (یک سال برابر است با ۳۶۵ روز) پس عمر عطر شما ۲ سال خواهد بود .اما ازآنجایی در هر بار مصرف بیشتر یک بار اسپری میکنید عمر مفید عطر شما مسلمآ کمتر از دو سال خواهد بود .

چند اسپری در هر میلی لیتر است؟

ما فهرستی از تمام اندازه‌های بطری اسپری بر حسب میلی‌متر (ML) به همراه مقدار اسپری که قرار است دریافت کنید و روزهای دوام تهیه کرده‌ایم .

توجه: بسته به برند عطر و روش استفاده شما، تعداد اسپری ها و روزهای مورد انتظار ممکن است متفاوت باشد.

 برای دریافت ایده کامل جدول زیر را بررسی کنید:

میلی متر (ML)

تعداد اسپری کردن تعداد روزهای عمر
۵۰

۳ بار اسپری

۲۳۳ روز
۵۰ ۵ بار اسپری ۱۴۰ روز
۵۰ ۱۰ بار اسپری ۷۰ روز
۱۰۰ ۳ بار اسپری ۴۶۶ روز
۱۰۰ ۵ بار اسپری ۲۸۰ روز
۱۰۰ ۱۰ بار اسپری ۱۴۰ روز

کدام سایز بطری اسپری برای خرید بهتر است: بزرگ یا کوچک؟

در بین تمام اندازه‌های بطری ذکر شده در بالا،  ادکلن های جیبی مانند ۲۰ یا ۲۵ میلی لیتر از نظر استفاده و حمل آن  برای گذاشتن در کیف شما راحت هستند.

تمام اندازه های بطری های عطر برای خدمت به یک هدف خاص تعیین شده اند. هرچه اندازه عطر بزرگتر باشد، مقدار بیشتری عطر دریافت خواهید کرد. اگرچه پرهزینه است، اما در مقایسه با اندازه های کوچک به صرفه تر است و در دراز مدت، نیازی نیست اغلب آنها را مانند کوچکترها بخرید.

اگرچه بطری بزرگتر بر اساس قیمت بسیار بهتر از بطری های کوچکتر است، اما هنوز نمی توانید مزایایی را که یک بطری با اندازه کوچک ارائه می دهد نادیده بگیرید و برای برخی از افراد خرید یکباره عطر سایز بزرگ سخت خواهد بود. بنابراین، هر دو مزایا و معایب خاص خود را دارند. از این رو، عطری را خریداری کنید که برای شما مناسب است .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.