وبلاگ

چگونه عطر یا ادکلن مناسب خود را انتخاب کنیم

چگونه-عطر-یا-ادکلن-مناسب-خود-را-انتخاب-کنیم

چگونه عطر یا ادکلن مناسب خود را انتخاب کنیم 

انتخاب ادکلن یا عطر مردانه یا زنانه ی خوب سخت است ، فروشگاه عطر هلنسا در این مقاله به شما کمک می کند تا عطری را پیدا کنید که تا سالها آن را دوست خواهید داشت.
خواه متعصب به عطری خاص باشید یا که تازه با رایحه ها آشنا شده اید ، پیدا کردن عطری که دوستش دارید می تواند تجربه ای دلهره آور باشد. هنگامی که به یک فروشگاه عطر مراجعه میکنید ، تنها اطلاعاتی که می توانید در مورد هر یک از رایحه های جلوی خود جمع آوری کنید ، ظاهر بطری است ، که البته هیچ چیز را به شما نمی گوید. غالباً مجبور می شوید از بین صدها بطری موجود ، چند محصول را با کمک فروشنده ، ببویید.

رایحه ای که دوستش دارید می تواند واقعاً بخشی از شما شود ، امتداد خود شما. اما چگونه می توانید عطر مناسب خود را پیدا کنید؟

به رایحه مورد علاقه خود در زندگی روزمره فکر کنید

گاهی اوقات ، بهترین روش برای شروع ، درست زیر بینی است . به زندگی روزمره خود فکر کنید. چه رایحه هایی را دوست دارید؟

به-رایحه-مورد-علاقه-خود-در-زندگی-روزمره-فکر-کنید

به بوهای متمایز دیگری که در زندگی خود از آنها لذت می برید فکر کنید ، مخصوصاً در محصولاتی که روی بدن خود استفاده می کنید. مثلا شامپو با رایحه نارگیل که استفاده میکنید یا بوی ملایم لباس های شما بعد از شستشو؟ حتی تنباکو در سیگاری که می کشید؟ همه اینها می تواند به عنوان یک نقطه شروع عالی برای یافتن رایحه ایده آل شما عمل کند. عطرهایی با آن نت ها؛ مانند عطرهایی که دوست دارید در سایر محصولات خود جستجو کنید

هنگامی که خانواده رایحه هایی را که دوست دارید پیدا کردید ، از آن به عنوان راهنما استفاده کنید. اگر به وانیل علاقه دارید ، مدتی را صرف بررسی رایحه هایی کنید که حاوی سایر نت های لذیذ مانند عسل ، آب نبات یا شکلات هستند ، قبل از اینکه به چیزی کاملاً متفاوت مانند رایحه های سنگین مانند مرکبات یا آبزیان بپردازید.

تست کردن عطرها به روش صحیح

تست-کردن-عطرها-به-روش-صحیح

البته مهمترین بخش در پیدا کردن عطر مورد علاقه جدید شما ، امتحان کردن آن است. آن را روی نقطه نبض که پوست شما به طور طبیعی گرم است ، مانند مچ دست یا آرنج اسپری کنید ، بنابراین عطر واقعاً گرم می شود و به مرور زمان خود را نشان می دهد.

 

بیشتر بخوانید: توضیحات بیشتر در مورد استفاده صحیح از عطر و ادکلن لطفا به مقاله  نحوه استفاده از ادکلن به روش صحیح مراجعه فرمایید.

چرا رایحه ها در افراد مختلف،بوی کاملاً متفاوتی می دهند؟

عطرها به نور و گرما و حتی شیمی بدن ، رژیم غذایی و سطح هورمونی شما حساس هستند. حتی زمان استفاده از آن در روز نیز بر قدرت و ماندگاری آن تأثیر می گذارد.

محیط شما نیز در بوی پوست شما نقش دارد.  شما باید حداقل دو بار عطر خود را در دو محیط مجزا اسپری کنید. از آنجا که محیط اطراف شما ، رژیم غذایی شما و حتی آب و هوا می تواند بر نحوه بوی عطر بر شما تأثیر بگذارد ، مهم است که عطر خود را چند بار در مکان های مختلف امتحان کنید.

قاعده اصلی استفاده از عطر:

عطر را بر روی پوست مالش ندهید. مالیدن رایحه باعث ایجاد گرما می شود که مولکول ها را سریعتر تجزیه می کند

ترکیبات شیمیایی بر ماندگاری عطر تأثیر می گذارد

غلظت روغن بر استحکام رایحه و جذب آن تأثیر می گذارد . مواد مورد استفاده در فرمول عطر اغلب اهمیت بیشتری دارند. به عنوان مثال ، ترکیبات طبیعی مرکبات جوشان تر و کوتاه تر از نت هایی مانند وانیل ، نعناع هندی و چوب های مختلف هستند.

عناصر طبیعی و مصنوعی در رایحه شما نه تنها بر طول لباس ، بلکه بر بوی آن و نحوه تعامل آن با بدن شما تأثیر می گذارد.

عطرهای طبیعی همیشه پایدارتر نیستند. علاوه بر این ، عطرهای طبیعی دارای مدت زمان پوشیدن و ماندگاری کمتری هستند. عطرهای کاملا طبیعی ممکن است واکنش های آلرژیک بیشتری نسبت به مواد مصنوعی ایجاد کنند

 

یافتن رایحه ای که دوستش دارید می تواند چالش برانگیز باشد. اما اگر بدانید به دنبال چه چیزی هستید و چگونه باید آن را جستجو کنید ، این تجربه می تواند لذت بخش باشد . به ویژه هنگامی که شما با دانش، رایحه مورد علاقه خود را انتخاب میکنید. بعد از انتخاب رایحه مورد علاقه خود خرید آنلاین ادکلن نیز کار شما را آسان تر میکند. امیدوارم این مقاله از فروشگاه عطر هلنسا به شما در انتخاب ادکلن خوب به شما کمک کرده باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.