وبلاگ

راهنمای انتخاب بهترین رایحه عطر براساس تیپ شخصیتی

راهنمای انتخاب بهترین رایحه عطر براساس تیپ شخصیتی

راهنمای انتخاب بهترین رایحه عطر براساس تیپ شخصیتی

یکی از نشانه‌های جذابیت در خانم ها و آقایون شیک‌پوشی و خوشبو بودن است. اما خیلی از افراد دوست دارند در کنار خوشبو بودن از عطری استفاده کنند که در ذهن دیگران تاثیر گذار و ماندگار باشد و نشانی از شخصیتشان بر فرد باشد و همچنین روحیه ما را تسکین و آرامش دهد. اما چگونه می‌توانیم بهترین رایحه عطر مناسب تیپ شخصیتمون رو انتخاب کنیم؟

انتخاب عطر براساس تیپ شخصیتی

برای انتخاب بهترین رایحه عطر براساس شخصیت در گام اول، شناخت تیپ شخصیتی است. معمولا روانشناسان تیپ‌های شخصیتی را در گروه‌های مختلف دسته بندی می‌کنند. در ادامه چند گروه تیپ شخصیتی را شرح می‌دهیم و راحیه مناسب را به شما معرفی می‌کنیم.

تیپ شخصیتی ماجراجو:

افراد دارای تیپی شخصیت ماجراجو افرادی هوشمند، پرانرژی و بسیار اهل درک هستند از زندگی پر خطر لذت می‌برند. رفتارهای پرخطر مثل ورزشهای شدید و سخت. این افراد از ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر لذت می برند و اغلب قدرت ارتباطی بالایی دارند. آنها دارای شخصیت گرم هستند و گرایش آن ها به ” زندگی کن و بگذار دیگران نیز زندگی کنند” به طور طبیعی باعث می شود افراد دوست داشتنی و مشهور باشند. همچنین این افراد در حال، زندگی می‌کنند و سبک زندگی سریعی دارند. بهترین رایحه عطر مناسب برای این تیپ شخصیتی انتخاب عطرهایی با رایحه شرقی، کهربایی، فام غلیظ است.

نمونه ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه  Mr.Gold با رایحه اولف اکتیو  ، ادکلن مردانه پرفیوم د مارلی لیتون برند هلنسا  ،  ادکلن زنانه ژورنالیست برند هلنسا با رایحه میدنایت رز

 

ادکلن پیشنهادی هلنسا بر اساس تیپ شخصیتی ماجراجو

تیپ شخصیتی آرام و ریلکس:

افراد دارای تیپ شخصیتی آرام و ریلکس بسیار آرام و خونسرد هستند و به ندرت دچار استرس و نگرانی می‌شوند. گذر زمان برای این افراد اهمیت چندانی ندارد و بیکار بودن و استراحت کردن برای آنها خوشایند است. داشتن تفریحات آرام و خونسردی در مواجهه با مشکلات از ویژگی شخصیت آنهاست و اغلب دارای پوشش رسمی هستند.  برای این تیپ شخصیتی توصیه ما استفاده از عطرهایی با رایحه  چوبی، آروماتیک است.

نمونه ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه بلک پالاس برند هلنسا با رایحه سوسپیرو اکسنتو ، ادکلن اسپرت Miss and Mr Gold برند هلنسا با رایحه بنفشه

 

ادکلن های پیشنهادی هلنسا بر اساس تیپ شخصیتی آرام و ریلکس

تیپ شخصیتی خلاق:

افراد با تیپ شخصیتی خلاق دارای شخصیت‌هایی پیچیده و متناقض هستند و به دوری جستن از عادات و روزمرگی متمایل‌ترند و  از تجربه های تازه نمی ترسند. خیال پردازی از ویژگی های رایج افراد خلاق است. بسیاری معتقدند افراد خلاق غیر اجتماعی و غیر خونگرم هستند. اما روانشناسان معتقدند افراد خلاق شخصیت بسیار پیچیده‌ای دارند چراکه آن‌ها گاهی اوقات دوست دارند در میان جمع حاضر شوند و از بودن در کنار دیگران لذت ببرند؛ اما گاهی نیز دوست دارند تنها باشند و آرامش بیشتری به دست آورند ازاین‌رو درون‌گرایی و برون‌گرایی هم‌زمان می‌تواند در شخصیت آن‌ها نهفته باشد و در مواقع نیاز خود را نشان دهد.  برای این تیپ شخصیتی توصیه ما برای انتخاب بهترین رایحه عطر استفاده از عطرهایی با رایحه  چوبی، ادویه ای، گل فام است.

نمونه ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه ژورنالیست برند هلنسا با رایحه آکوا جیو پروفومو ، ادکلن زنانه تاچ دریم سفید برند هلنسا با رایحه تیری موگلر الین

 

ادکلن های پیشنهادی هلنسا بر اساس تیپ شخصیتی خلاق

 

تیپ شخصیتی کلاسیک

افراد دارای تیپ شخصیتی کلاسیک افراد بسیار آرامی هستند که همواره در حال شنیدن و در مواجهه با مشکلات بسیار خونسرد هستند. نوع پوشش این افراد معمولا رسمی است. این دسته از افراد بیشتر ترجیح می‌دهند تفریحات آرامتری داشته باشند.  برای این تیپ شخصیتی توصیه ما استفاده از عطرهایی با رایحه‌های طراوت بخش، خزه‌های چوب، گل فام، آلدئید است.

نمونه ادکلن های پیشنهادی: ادکلن زنانه اسپشیال گست برند هلنسا با رایحه گودگرل ، ادکلن مردانه تام فورد گری وتیور برند هلنسا

 

ادکلن های پیشنهادی هلنسا بر اساس تیپ شخصیتی کلاسیک

تیپ شخصیتی عصیانگر و سرکش

افراد دارای تیپ شخصیتی عصیانگر و سرکش دارای شخصیت پر جنب و جوش و فعال هستند. تفاوت آنها با شخصیت ماجراجو این است که آنها برونگرا و عصبی تر از ماجراجوها هستند. این افراد معمولا پوشش رسمی را به اسپرت ترجیح می‌دهند و طرفدار پر و پا قرص تفریحات هیجانی هستند. برای این تیپ شخصیتی توصیه ما استفاده از عطرهایی با رایحه‌های خوراکی و چرم است.

نمونه ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه لایت فایر برند هلنسا با رایحه پگاسوس ، ادکلن زنانه بمب شل برند هلنسا

 

ادکلن های پیشنهادی هلنسا بر اساس تیپ شخصیتی عصیانگر و سرکش

ادکلن های پیشنهادی هلنسا بر اساس تیپ شخصیتی عصیانگر و سرکش

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید بهترین رایحه عطر مناسب خودتان رو انتخاب کرده باشید. شما میتوانید محصولات هلنسا را که شامل عطر با اسانس‌های مختلف می باشد را بصورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “راهنمای انتخاب بهترین رایحه عطر براساس تیپ شخصیتی

  1. مبینا فرعیان گفت:

    سلام ممنون میشم چند مورد هم از برند خوب معرفی کنین

  2. مبینا فرعیان گفت:

    با تشکر از سایت خوبتان عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.