خرید ادکلن

محصولات هلنسا

ادکلن زنانه

Women's cologne

درباره هلنسا

هلنسا با ۲۰ سال تجربه یکی از بهترین برندهای ایرانی الاصل در عرصه عطر و ادکلن که بزرگترین کارخانه عطرسازی در ایران را در سال ۹۱ تاسیس کرده و تمام مواد اولیه‌اش را از بزرگترین و قدیمی ترین کارخانه جات فرانسه و اسپانیا وارد می‌کند مثل روبرته ؛ ماند و …
برند هلنسا با ارائه بیش از ۳۰۰۰ مدل از رایحه های معروف دنیا از بزرگترین تولیدکنندگان ایران و خاور میانه است که در بیش از ۲۰ استان نمایندگی فعال دارد .
در هلنسا نه تستر اماراتی نه ادکلن بدون جعبه ادکلن بلکه اصل برند خودمون رو عرضه میکنیم.
برند هلنسا می‌تونه هر عطر اورجینال که قبلاً استفاده کردید یا دوسش دارید رو براتون به صورت اختصاصی با همان کیفیت و با بهترین بسته بندی و پکیجینگ تولید کنه.پس با خیال راحت خرید ادکلن اصل رو از هلسنا تجربه کنید.

بهترین رایحه را با هلنسا تجربه کنید

خرید ادکلن

انواع ادکلن مردانه

با هلنسا، دوپینگ مجازه!
حس منحصر به فرد و دلچسب قدرت مردانه با چاشنی جسارت و قهرمانی، دستاورد ادکلن هایی از جنس انرژی بی پایان…
با ادکلنهای مردانه هلنسا پیروزی، روتین زندگی شما خواهد بود!
پس قبل از انتخاب، مطمئن بشید که حال و حوصله قهرمانی های پی در پی رو دارید یا نه؟!

انواع ادکلن زنانه

خانم ها دوست دارن یه نشونه از خودشون به جا بذارن که دیگران با دیدن، شنیدن یا حتی بوییدن اون نشونه یادشون بیفتن. اگر شما هم جزو این دسته از آدم ها هستید باید بگم عطرتون می‌تونه موندگارترین ردپا رو ازتون روی قلب آدم ها به جا بذاره.
اگر با خوندن این حرفا توی ذهنتون دارید فکر می‌کنید چه عطری رو به عنوان نشونه خودتون انتخاب کنید، خوبه که بدونید ادکلنهای زنانه هلنسا می‌تونه به بهترین شکل این کارو براتون انجام بده!
بهش اعتماد کن و خاطره خوش به یادموندنی از خودت به جا بذار.

بذار عطرت صحبت کنه

اونجایی که بوی عطرت زودتر از خودت سر حرف رو باز میکنه، یعنی توی ماراتن انتخاب یه عطر اغواگر که کسی نتونه بی تفاوت از کنارش رد بشه قهرمان شدی! یادت باشه که هلنسا همیشه توی این انتخاب کنارته تا تو خاص ترین و سحر آمیز ترین گزینه ها رو جلوی روت داشته باشه!
بذار عطرت صحبت کنه…

برند های معروف
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من