اخبار, ادکلن زنانه, ادکلن مردانه, وبلاگ

خرید ادکلن اصل و اورجینال

ادکلن اصل و اورجینال

اصل و فیک بودن عطر و ادکلن یکی از ریز نکاتی است که باید به آن اشاره کرد. اگر به‌دنبال خرید یک ادکلن اروجینال و اصل از شرکت تولیدی ادکلن مورد علاقه خود هستید باید به نکاتی که در این مطلب گفته میشود توجه کرده تا از خرید یک محصول تقلبی و فیک جلوگیری کنید.

در دنیای عطر و ادکلن روش‌های متفاوتی جهت تشخیص بود وجود دارد که شما را از رایحه اصلی و واقعی آن اگاه میکند. روشی که الان گفته میشود یکی از بهترین و قوی‌ترین روش‌ها میباشد. وقتی شما عطر دلخواه خود را انتخاب کردید باید از فروشنده یک تکه کاغذ درخواست کنید، و عطر را به آن تکه کاغذ آغشته کرده و در حد چند ثانیه تکان دهید. این‌روش را چند بار با همان عطر و کاغذ تکرار کنید و دقایقی صبر کافیست تا بوی عطر تفکیک شود که درنهایت بوی اصلی و واقعی عطر بروی کاغذ مشخص میشود. (توجه داشته باشید که به صورت عمیق استشمام نکنید)

 ادکلن اصل و اورجینال

یکی از فاکتور‌ها هنگام خرید ادکلن برای هر کاربری ماندگاری آن ادکلن میباشد. به‌طور‌کلی چهار روش پایه برای ماندگاری ادکلن وجود دارند :

١-ادکلن‌های فرانسوی که با اصطلاح (homeme) مشخص میباشد یک اسانس سنگین را دارد و مخصوص اقایان میباشد.
٢-ادکلن‌های فرانسوی که با اصطلاح (jour) مشخص میباشد دارای یک اسانس قوی ماندگار هست که مناسب خانم‌ها میباشد.
٣-اکثر ادکلن‌های زنانه ملایم هستند و مناسب برای استفاده در تمام فصول سال است مانند ادکلنNoir
۴- اقایان بیشتر باید از ادکلن‌ها Sport استفاده میکنند اما در چنین دسته‌بندی هیچ محدودیتی برای خانم‌ها هم ندارد.
هنگام خرید

وقتی شما یک ادکلن اورجینال را انتخاب میکنید باید نکاتی را هنگام خرید آن بد‌انید :

١-عطر را به‌هیچ‌عنوان به اعضای بدن نمالید، فقط اسپری کنید چون در اثر گرمایی که هنگام اصطکاک بوجود می‌آید بوی عطر تغییر میکند و شما را از خرید آن دلسرد خواهد کرد.
٢-حتما به محیط خود توجه کنید زیرا ویژگی جالبی که ادکلن‌ها دارند حساسیت محیطی است چون با تغییرات دما، ادکلن واکنش شیمیایی را انجام میکند و بهترین مکان یک اتاقی است با دمای ٧٠ درجه.
٣-وقتی می‌خواهید خرید ادکلن را انجام دهید از حجم کم‌در سبد خرید خود استفاده کنید چون اکسیژن یکی از دشمن‌های ادکلن میباشد و حجم زیاد باعث میشود مولکول‌ها توسط اکسیژن تجزیه شوند و باعث تغییر رایحه در طول زمان استفاده از ادکلن میشود.
۴-راهکار استفاده از ادکلن‌ها یکی از روش‌هایی است که حتما باید به آن توجه کنید :

١-ادکلن روی پوست خشک ماندگاری ندارد (پوست بدن باید مرطوب باشد)
٢-ادکلن را در نقاطی که در معرض هوا قرار دارند اسپری کنید (مچ-گردن- ارنج)
٣-اسپری نکردن ادکلن به صورت مستقیم به بدن
۴-عرق کردن پوست باعث از بین رفتن ماندگاری ادکلن میشود (اسپری کردن روی شال، مو ویا روسری)

بیشتر بخوانید: تفاوت بین عطر و تستر چیست؟

دو دسته وجود دارد برای تشخیص ادکلن تقلبی از اصل میباشد :

١-دسته اول

هم ادکلن‌های اصل و هم ادکلن‌های فیک به طور معمولی قانونی و بهداشتی میباشند و یکی از رایج‌ترین تقلب‌ها همان کپی از اصل ادکلن میباشد که بیشتر با برند‌های اماراتی وارد بازار میشوند و همین کپی باعث کاهش قیمت آن محصول میشود. خرید این نوع ادکلن‌ها مشکلی ندارد از نظر قانونی و حتی برای افرادی که قدرت خرید اصل را ندارند هم بهتر میباشد. بهترین روش تشخیص اصل و کپی اشاره به درج شرکت بر روی شیشه و جعبه ادکلن میباشد که به سادگی قابل تشخیص است.

٢-دسته دوم

اگر نمونه‌ای از محصول اصلی را داشته باشید به نکات زیر توجه کنید تا تقلب شکل گرفته را ببنید :

١-استفاده از پایین‌ترین کیفیت در ساخت درب ادکلن (استفاده از درب پلاستیکی)
٢-شیشه این ادکلن‌ها از کیفیت و شفافیت پایینی برخوردارهستند. (یک محصول اصل با شیشه اصل کریستالی را با یک محصول فیک در معرض نور قرار دهید)
٣-استفاده از قلم فونت‌های نوشتاری نامناسب بر روی شیشه و جعبه محصول
۴-بارکدی که محصولات اصل دارند را میتوانید یا استفاده از برنامه اسکنر در گوشی خود اسکن کنید چون صحت ادکلن را میتوانید ازاین روش آنلاین انجام دهید.
۵-ادکلن‌های تقلبی بیشتر از الکل استفاده میکنند و بوی الکل میدهند. (استفاده از الکل اتانول یا همان الکل سفید که مشخصه تقلب است)
۶- خرید ادکلن را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید و حتما فاکتور فروشگاه را دریافت کنید و اگر هم از فروشگاه اینترنتی می‌خواهید خرید کنید از نماد اعتماد آن فروشگاه مطمئن شوید.


کلام آخر :
کاربری که به طور منظم ادکلن اصل و اورجینال را خرید میکند نیازی به انجام این‌روش ندارد اما هستند افرادی که برای سود بیس‌تر در فروش خود میخواهند از اجناس فیک استفاده کنند پس بهتر است روش‌های گفته شده را یادبگیرید.
کاربران گرامی فروشگاه اینترنتی هلنسا نماد اعتماد، تضمین کفیت و اورجنینال بود محصول را دارا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *