Vibrel V3 Pro New Wireless Headphones

اسانس بلک افغان

رایحه اغوا کننده و هوس انگیز
مناسب برای آقایان و بانوان

ترکیب اسانس بلک افغان

اسانس بلک افغان رایحه تاریک و خاصی دارد، بوییدن این عطر یک سرزندگی لحظه ای به شما القا می کند که هوس انگیز بودن و تحریک پذیری از صفات اصلی آن است.

اسانس بلک افغان اصل رایحه ای گرم و تلخ دارد و ماندگاری و پخش بوی فوق العاده ای دارد. این ادکلن مخصوص فصل سرد سال است و در گروه بویایی چوبی قرار می گیرد.

تمام مردانی که از ادکلن بلک افغان استفاده می کنند تمایل دارند منحصر به فرد و خاص دیده شوند، پس اگر مردی را می شناسید که اصیل و سر سخت است بهترین هدیه برای او می تواند یک ادکلن بلک افغان اصل باشد.

بلک افغان چه بویی دارد؟

و اما نوبت به معرفی رایحه بویایی این عطر سحر انگیز رسید.

نت اولیه اسانس بلک افغان : گیاه شاه دانه، گیاه حشیش

نت میانی اسانس بلک افغان : روایح چوبی، تنباکو، قهوه، صمغ گیاهی

نت پایانی اسانس بلک افغان : روایح دودی، عود، چوب صندل

با حس کردن رایحه اولیه شنونده به خلسه ای عمیق و روحانی می رود و از حس کردن آن سیر نمی شود. حال و هوای اثرات حشیش، حواس را تحریک می‌کند و رایحه اعجاب انگیز قهوه آرامش عجیبی در شنونده ایجاد می کند.

ادکلن بلک افغان

این ادکلن با بهترین مواد اولیه بازسازی ادکلن مشهور بلک افغان است. این ادکلن در بسته‌بندی از جنس هاردباکس ساخته شده است. شیشه این ادکلن با پولیش ویژه و دربی از جنس چوب بامبو بیشترین شباهت ممکن را به ادکلن اصلی بلک افغان دارد.

این ادکلن با وجود قیمت بالا یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین محصولات هلنسا است. بلک افغان نمادی از بهتین کیفیت گیاه شاهدانه می باشد.

محرکی برای خوشی‌های کاملا جذاب و هوس‌انگیز. این محصول هم برای آقایان و هم خانم‌ها قابل استفاده است. پیشنهاد ما استفاده از این عطر شگفت‌انگیز برای زوج‌هایی است که از مصرف یک رایحه مشترک لذت می برند.

محصولات هلنسا با رایحه بلک افغان

ادکلن اسپرت استارت پوینت برند هلنسا ۱۰۰ میل – Start point

با رایحه بلک افغان

فقط ۴۱۰.۰۰۰ تومان

اسپری بدن اسپرت بلک افغان برند هلنسا – Black Afgano

فقط ۶۵.۰۰۰ تومان

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من