وبلاگ

پرفروش ترین بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

ویکتوریا سکرت یک برند لاکچری تولید عطر و ادکن و لباس است که در جهان محبوبیت بسیاری دارد‌. در ایران نیز محصولات این برند عرضه میشود. در این مطلب قصد داریم بهترین رایحه بادی اسپلش ویکتوریا سکرت را به شما معرفی کنیم.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Sunset Sorbet

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت در سال ۲۰۲۱ به بازار معرفی شد. از جمله بهترین رایحه بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است و بویی خوش همچون نسیم دریا و بوی میوه نارگیل و پاپایا را دارد. این بادی اسپلش برای دوستداران عطرهای شیرین انتخاب مناسبی است. این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت برای فصل بهار و تابستان مناسب است و رایحه ای خنک دارد و بیشتر از سه ساعت ماندگار است.

مشخصات بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Bare Vanilla

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت در سال ۲۰۱۸ به بازار معرفی شد.از جمله بهترین رایحه بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است و بسیار محبوب بوده و بوی خوش و دلنشین وانیل، چوب و کارامل می دهد. این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت بیشتر از ۳ ساعت ماندگاری دارد و برای استفاده تمام فصول مناسب است بدین ترتیب یک انتخاب عالی برای مصرف روزانه است. همچنین مزایای دیگری همچون. عدم ایجاد لک روی لباس، طبع گرم، مکمل یا جایگزین مناسب عطر و ایجاد حس شادابی و طراوت.

 بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Forbidden Rose :

این بادی اسپلش نسبت به بقیه ی بادی میست ها عطر تندتری دارد و با بوی خوش گل رز و گل یاس همراه است. همچنین این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت برای تمام فصول مناسب است و برای کسانی که عاشق بوی گل هستند انتخاب بسیار مناسبی است.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Amber Romance

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت جزو مجموعه سیکرت گاردن است. رایحه ی آن با بوی خوش آلبالو، وانیل و چوب صندل همراه است و طبع آن گرم و شیرین می باشد. بیشتر برای استفاده شب هنگام در فصل پاییز و زمستان مناسب است. بهتر است آن را بعد از حمام بزنید. ماندگاری اش هم بیشتر از سه ساعت است.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Pure Seduction

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت پرفروش ترین و پر طرفدارترین بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است که جزو مجموعه سیکرت گاردن می باشد. رایحه ی آن بوی آلو و طالبی و میوه های تابستانی را به مشام میرساند. این بادی اسپلش بهترین بادی اسپلش زنانه ویکتوریا سکرت است که مورد علاقه زنان جوان است. طبع آن گرم و میوه ای می باشد و بیشتر از سه ساعت ماندگاری دارد و برای فصل های بهار و تابستان مناسب است.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Coconut Passion

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت از بهترین و خوشبوترین مدل های بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است‌ و بوی شن های گرم ساحل و نارگیل را منتشر میکند. این رایحه مناسب استفاده روزانه فصل های بهار و تابستان است. این بادی اسپلش بیشتر از سه ساعت میماند و برای افراد علاقه مند به بوی گل موگه و وانیل انتخاب بسیار مناسبی است.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Velvet Petals

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت یکی از پرفروشترین و محبوب ترین بادی اسپلش های ویکتوریا سکرت با رایحه ی گل های خوشبو و وانیل و آبنبات است. برای استفاده روزانه فصل پاییز و زمستان مناسب است و بیشتر از سه ساعت ماندگاری دارد. این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مزایایی از جمله : طبع گرم و شیرین، جایگزین عطر، حس طراوت و شادابی، خاصیت آبرسانی دارد.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Love Spell

این بادی اسپلش با رایحه ی گل ها، شکوفه های گیلاس، گل یاس و شکوفه هلو تولید شده است. این مدل بیش از سه ساعت ماندگاری دارد و مناسب استفاده بعد از حمام در فصل های بهار و تاابستان است. لازم به ذکر است این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت از مدل های پرفروش و محبوب آن است.

مشخصات بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Aqua Kiss

با اینکه این بادی اسپلش در سال ۲۰۱۲ عرضه شده اما همچنان محبوب است. رایحه ی آن خاص و خنک است و بوی گل بابونه، گیاه آلوئه‌ورا، گل فریزیا و مینا و شکوفه آلو را به مشام میرساند. این مدل مناسب استفاده روزانه فصل بهار و تابستان است چون رایحه دریایی دارد. ماندگاری آن نیز بیش از دو، سه ساعت است. این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مزایایی از جمله ، عدم ایجاد لک روی لباس، آبرسان و نرم کننده پوست، جایگزینی عطر دارد.

 

خرید بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

بادی اسپلش زنانه آکو کیس برند هلنسا – Aqua kiss

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Temptation

این بادی اسپلش از محبوبترین بادی اسپلش های ویکتوریا سکرت است که از قدیم تاکنون بسیار محبوب و پرطرفدار بوده است. رایحه آن بوی میوه و گل را پراکنده میکند. از مزایای این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مناسب بودن برای تمامی فصول است و بیشتر از دو، سه ساعت رایحه ی دلپذیر آن میماند.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Lost in Fantasy

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت با رایحه ی جذابی که دارد قابلیت ست شدن با لوسیون ویکتوریا سکرت را دارد . رایحه آن از مشک، گل ارکیده و کیوی تشکیل شده است. دوام و ماندگاری آن بیشتر از سه ساعت است و مناسب اشخاصی است که علاقه به رایحه گرم و ملایم دارند. این بادی اسپلش برای استفاده روزانه و در فصل‌های بهار و تابستان استفاده میشود.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Rush

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت برای اشخاصی که علاقه به بوی میوه ی شیرین دارند، مناسب است. رایحه این بادی اسپلش ملایم است و برای کسانی مناسب است که به عطرهای تند علاقه ای ندارند و در عوض رایحه ی ملایم میپسندند. افراد زیادی می گویند که رایحه این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت بیشتر از ۷ ساعت ماندگار است. پس انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه در همه ی فصول است.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت مدل Blush

این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت از بهترین و پر فروش ترین مدل های بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است که رایحه شکوفه گریپ فروت و گل مگنولیا را به مشام میرساند. این بادی اسپلش ویکتوریا سکرت برای استفاده تمامی فصول مناسب است و حس خوشایند استفاده از آن بخاطر طبع شیرین و رایحه ی خاص آن است.

 

 

 

 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.