وبلاگ

راهنمای بهترین خرید ادکلن مناسب سن برای شما

عطر مناسب سن

راهنمای بهترین خرید ادکلن مناسب سن برای شما

خرید ادکلن مناسب سن یکی از اصولی است که افراد دوست دارند هنگام انتخاب ادکلن به آن توجه کنند. این اصل به دلیل تغییر روحیه شخص است که با توجه به سن ایجاد می‌شود و عطر نیز به شکل مستقیمی با روحیه و شخصیت اشخاص ارتباط دارد. اگر قصد خرید آنلاین ادکلن را داشته باشید هرچه اطلاعات بیشتری در زمینه عطر و ادکلن داشته باشید خریدی مناسب تر خواهید داشت. در ادامه راحیه های مناسب گروه های سنی را برای شما شرح میدهیم.

ادکلن مناسب سن نوجوانی

افراد در سنین نوجوانی بسیار هیجانی، پر جنب و جوش و ماجراجو هستند و در این سن علاقه دارند از روزهای بانشاط خودشان لذت ببرند و بدون محدودیتی این ایام را سپری کند. آنها دوست دارد همه چیز را امتحان کنند و به دنبال جلب نظر دیگران و پذیرش از سوی جامعه هستند.

بر اساس تحقیقات نوجوانان از بوهایی مثل بوی پختن کیک و شیرینی لذت می برند. در نتیجه نوجوانان ادکلن هایی با رایحه شیرین و گرم مانند عصاره­ های هلو، انگور، کاراملی عمق و وانیل بهترین انتخاب برای آنهاست. البته بعضی از پسران نوجوان طرفدار عطرهای شیرین خنک هستند.

ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه پرفیوم د مارلی لیتون برند هلنسا ، ادکلن زنانه بمب شل برند هلنسا

 

Perfume suitable for adolescence

ادکلن مناسب سنین جوانی

در ابتدای سنین جوانی شخص هنوز حس ماجراجویی سن نوجوانی خودش را حفظ کرده است به همین دلیل آقایان جوان ادکلن هایی با رایحه اسطوخودوس را بیشتر دوست دارند اما خانم های جوان بیشتر تحت تاثیر پیروی از تبلیغات هستند اما در کنار آن عطرهایی با رایحه گل های خوشبو یاسمن، مگنولیا، لیلی و نیز کارامل هم می پسندند.

در میان سن جوانی، افراد کمی پخته تر می شوند و عقایدشان تغییر کرده و افکار بزرگتری در ذهنشان ایجاد می شود و خودشان را آماده‌ی کار و زندگی می‌کنند؛ به همین دلیل دنبال ادکلن هایی با رایحه‌های سنگین‌تر می‌گردند. مردان جوان دنبال عطرهایی با رایحه‌های چوب، ادویه و مرکبات برای افزایش اعتمادبه‌نفس خودشان و خانم های جوان هم عطرهایی با رایحه مرکبات هستند.

ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه بلک پالاس برند هلنسا ، ادکلن اسپرت گلد پالاس برند هلنسا

 

Perfume suitable for young ages

ادکلن مناسب اواخر سنین جوانی

در دهه ۳۰ و ابتدای دهه ۴۰ سالگی افراد جوان اندکی از احساساتی بودن دهه‌ی قبل کم کرده و به سوی منطقی بودن دهه‌ی ۴۰ پیش می روند و دنبال انتخاب‌ های عاقلانه تری هستند تا مسئولیت پذیری زندگی و روابط را بیشتر انعکاس در زندگیشان نشان دهند.

آقایون بیشتر ادکلن هایی با رایحه های شیک را می پسندند. در خانم ها نیز عطر در عین جذابیت و قدرت، لطیف و زنانه هم باشد مثل روایح گرم مرکبات، گل هایی همچون مریم، مشک، چوب صندل، سرخالو و آلوی سیاه.

ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه ژورنالیست برند هلنسا ، ادکلن زنانه میس گلد برند هلنسا 

 

Perfect-fragrance-for-late-youth

ادکلن مناسب سنین میانسالی

در سنین میانسالی و پس از گذشت چند دهه از زندگی افراد با تجربه تر شده اند. آنها بیشترین بهره را از شغل و ازدواج خود گرفته اند و ممکن است به بسیاری از اهداف خود رسیده باشند. در این دوره فرد به خودآگاهی و درک خود می رسد و برخلاف دوره‌ی ۲۰ سالگی، دیگر تحت تاثیر تبلیغات قرار نمی‌گیرد.

آقایون در این سن بیشتر به انتخاب ادکلن مناسب توجه داشته و ادکلن های شیک با رایحه ­های گرم و شیرین مثل رایحه چوب صندل را می پسندند.

ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه د مارلی گلوی برند هلنسا ،ادکلن زنانه لالیک لامور برند هلنسا

 

Eau-de-cologne-suitable-for-middle-aged-people

ادکلن مناسب سنین سالمندی

در سنین سالمندی افراد بیشترین اعتماد به نفس خود را دارند و به نظر دیگران اهمیت نمی دهند. خانم ها در این سن به یاد خاطرات خوش جوانی هستند و برای مرور آن، ادکلن هایی که آنها را برایشان دوباره به تصویر بکشد را می پسندند مثل عطرهایی با رایحه گل های خوشبو و مرکبات.

اما آقایان حسی از سکون و اقتدار را در این دوره دارند و ادکلن هایی با ترکیبی از تنباکو و توتون با وانیل و ادویه‌های را به آنها پیشنهاد می کنیم.

ادکلن های پیشنهادی: ادکلن مردانه تام فورد گری وتیور برند هلنسا ، ادکلن زنانه میس دیور چری لئو برند هلنسا

 

Perfume-suitable-for-old-age

سخن آخر

در انتخاب ادکلن نکته حائز اهمیت سلیقه شخص است اما در کنار آن تجربیاتی است که به خصوص زمانی که می خواهید برای دیگران ادکلن بخرید و یا خرید آنلاین ادکلن انجام دهید می توانید از آنها استفاده کنید.  امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما میتوانید محصولات هلنسا را که شامل عطر با اسانس‌های مختلف می باشد را بصورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

[yasr_overall_rating]

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.