نحوه استفاده از ادکلن به روش صحیح

محل استفاده ادکلن

 

نحوه استفاده از ادکلن به روش صحیح

عطر نقش اساسی در نحوه درک و به خاطر سپردن دیگران از شما دارد. به این ترتیب ، این بخشی جدایی ناپذیر از سبک شخصی شما است و می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. با این حال ، آیا می خواهید ادکلن شما جذابیت شما را افزایش دهد یا اعتماد به نفس شما را افزایش دهد ، باید ابتدا نحوه صحیح استفاده از آن را بدانید. استفاده از ادکلن هنری است که می توانید به سرعت بر آن مسلط شوید. تنها چیزی که لازم است یک راهنمای مناسب در مورد چگونگی انتخاب یک عطر عالی ، کجا و چه موقع ، چقدر استفاده کنید. خوشبختانه ، ما همه پاسخ ها را داریم و این راهنمای مفید را برای آقایان در مورد نحوه استفاده از ادکلن ایجاد کرده ایم.

محل استفاده ادکلن

برای استفاده صحیح از عطر ، باید بدانید که کجا ادکلن بزنید. در حالت ایده آل ، مردان باید ادکلن خود را روی نقاط نبض یا گرمترین مناطق بدن خود بمالند. این نواحی شامل گردن ، قفسه سینه ، شانه ها ، مچ دست و آرنج داخلی به لطف گرما می توانند بوی موثرتری را نشان دهند ، به این معنی که به عطر کمتری نیاز است. برای هدف قرار دادن این مناطق ، فقط یک یا دو مورد را انتخاب کنید که روی آنها تمرکز کنید. به طور خاص ، مچ دست و گردن ترکیبی عالی هستند. همچنین توجه داشته باشید که اگرچه زیر بغل نیز مناطق گرم هستند ، اما معمولاً برای ادکلن مناسب نیستند.

محل استفاده ادکلن

نحوه اعمال ادکلن

  • بعد از بیرون آمدن از حمام بر روی پوست تمیز و خشک ادکلن بمالید.
  • ادکلن را به هوا اسپری نکنید و از آن عبور کنید.
  • نقاط نبض مانند مچ دست و گردن را هدف قرار دهید.
  • هنگام اسپری کردن بطری را حدود ۱۰ سانتی متر از پوست خود دور نگه دارید.
  • بیش از حد استفاده نکنید (۲-۴ مرتبه زدن ایده آل است).
  • بعد از استفاده ادکلن را روی پوست خود نمالید.
  • هنگامی که عطر از بین رفت دوباره روی مچ دست خود بمالید.

نحوه اعمال ادکلن

محل نگهداری کلن

محل نگهداری ادکلن می تواند بر بوی رایحه و مدت زمان ماندگاری آن تأثیر بگذارد. به همین دلیل ، مهم است که در نگهداری صحیح ادکلن های خود کوشا باشید. گذاشتن ادکلن در جایی که در معرض تغییرات سریع دما قرار دارد مانند نور خورشید که باعث می شود عطر سریعتر تجزیه شود.  ، بنابراین مطمئن شوید که از هرگونه طاقچه پنجره خودداری کنید. اگر می خواهید رایحه شما مدت زیادی دوام بیاورد ، بهتر است ادکلن خود را در محلی که دائماً خنک ، تاریک و خشک است ، نگهداری کنید. به طور خاص ، کمد اتاق خواب شما می تواند یک انتخاب عالی باشد.

چگونه ادکلن بزنم تا ماندگار شود؟

بهترین راه برای استفاده از ادکلن برای ماندگاری این است که آن را روی نقاط نبض خود بمالید ، زیرا گرما بیشتر است و عطر را بهتر نشان می دهد. مچ دست ، گردن ، قفسه سینه و آرنج های داخلی همه انتخاب های عالی هستند. با این حال ، یک یا دو نقطه را انتخاب کنید ، بنابراین بوی آن زیاد نیست. انتخاب عطر با غلظت بیشتر باعث ماندگاری بیشتر آن نیز می شود.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما میتوانید محصولات جدید هلنسا را که شامل ادکلن مردانه با خط بوی بالا می باشد بصورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۹ میانگین: ۴.۲]
amontazer
ارسال دیدگاه