وبلاگ

ادکلن مردانه خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال ادکلن خوب مردانه هستید، مهم این است که وقت خود را برای پیدا کردن عطری که متناسب با شماست، انجام دهید. در واقع انتخاب ادکلن با انتخاب یک تکه لباس یا لوازم جانبی مد یکسان نیست. برای انتخاب ادکلن خوب مردانه باید با توجه به پژواک درونی خود یک ادکلن خوب انتخاب کنید. بنابراین بسیار مهم است، در هنگام انتخاب ادکلن  مردانه در حد شخصیت خود ، وقت خود را گرفته و با دقت فکر کنید.

انتخاب ادکلن مردانه با توجه به سلیقه های بویایی

برخی از مردان می خواهند ادکلن خود را تغییر دهند، بسته به خلق و خوی خود، تغییر آب و هوا یا فصل ها، سبک مد یا مناسبت گوناگون. اگر شما هم چنین ویژگی را دارا می باشید باید به این نتیجه رسید که شخصی هستید که دارای خانوانده بویایی هستیدکه ما شخص شما را به نام “zappeur”, میدانیم . این کار همچنین انتخاب ادکلن مردانه را برای شما آسان تر خواهد کرد.

 

جهت خرید ادکلن مردانه کلیک کنید

انتخاب ادکلن برای مردان با توجه به میراث بویایی

اگر می خواهید ادکلنی را پیدا کنید که متناسب با تصویر شما باشد، کاملا با شخصیت شما مطابقت داشته باشد، به شما اعتماد به نفس بدهد و بر اطرافیانتان تاثیر گذار باشد، باید ادکلنی را انتخاب کنید که شما را لمس می کند و احساس شدیدی به شما می دهد. تنها ادکلنی را که در راستای میراث بویایی شما هستند می توانند این موضوع را به شما منتقل کنند. میراث بویایی زمین پرورش یافته در حافظه همه ما ثبت شده و بخاطر همین این است که از سنین بسیار پایین ساخته شده است, قبل از سن ۷, و همچنان به غنی سازی در طول زندگی, از طریق تجارب مختلف gustatory و بویایی ما تا به حال.

انواع رایحه ادکلن هلنسا برای مردان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.