قوانین و مقررات :

الف- تعریف روز کاری:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. هلنسا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

ب- سیاست بازگشت کالا و لغو سفارش:
در صورت تایید تکمیل تراکنش بانکی و صدور فاکتور، کالای فروخته شده تا ۷ روز بدون تحمل جریمه و ارائه دلیل، امکان مرجوع شدن دارد. تنها هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری میباشد و مبلغ بازگشتی به شماره حساب اعلام شده از طرف مشتری بازگردانده خواهد شد.( بدیهی است کالاهای مصرف شده یا مخدوش شده امکان مرجوع شدن ندارند)

ج- مراحل خرید:
۱- انتخاب کالا   ۲- ورود/ثبت نام   ۳- ثبت آدرس تحویل کالا   ۴- نمایش نحوه پرداخت   ۵- نمایش هزینه حمل و نقل و بسته بندی   ۶- نمایش اطلاعات کامل خرید شامل کلیه هزینه ها   ۷- انتقال به درگاه پرداخت بانک ملت   ۸- پرداخت و بازگشت به سایت و دریافت کد خرید و شناسه پرداخت   ۹ - ارسال کالا برای مشتری

د- نحوه پرداخت: 
پرداخت آنلاین با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب از طریق درگاه پرداخت بانک ملت

ه- نحوه ارسال کالا:
کلیه محصولات تا ۱۲ ساعت پس از سفارش تحویل اداره پست جمهوری اسلامی ایران میگردد تا درب منزل یا محل کار تحویل شما مشتری گرامی گردد. ( بنا به فاصله شما تا دفتر مرکزی هلنسا واقع در مرکز تهران زمان تحویل متغییر و حداکثر تا ۲۲ ساعت پس از سفارش خواهد بود.)

و- قطعی شبکه و مشکلات پرداخت:
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

ز- هویت کاربر و مشخصات تحویل گیرنده کالا:
هویت کاربران بر اساس نام و نام خانوادگی در هنگام ثبت نام در سایت تعیین میگردد و هنگام تحویل کالا همراه داشتن کارت شناسایی الزامی میباشد..کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد

ح- اعتبار قیمت ها:
اعتبار قیمت تا پایان اسفند سال یکهزار و سیصد و نود و چهار هجری شمسی میباشد. تمدید و یا تغییر قیمت ها پس از تاریخ ذکر شده در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکر:
- تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.