Armand Basi

 

 
 top properties aramis 02  
  • کشور: اسپانيا
  • فعاليت اصلی: مد
  • شرکت مادر: Idesa Parfums

 

کمپانی عطر آرماند باسی-ادکلن-Armand Basi یک کمپانی مطرح عطر و ادکلن اسپانیایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون 14 عدد عطر و ادکلن با برند آرماند باسی | Armand Basi  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی آرماند باسی | Armand Basi از سال 1940 آغاز به فعالیت نموده  و از سال 1999 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است. عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مورد پسند جوانان است. آرماند باسی در اصل یک برند فشن و مد اسپانیایی که توسط مرسدس باسی در سال 1940 میلادی اولین فروشگاه آن در بارسلونا اسپانیا تاسیس شد. مرسدس با تولید نوعی لباس بافتنی با کیفیت بالای نخ اسکاتلندی، یک فروشگاه تخصصی تاسیس نمود که فروشگاه او از لحاظ مالی بسیار موفق بود و در سال 1958 میلادی پسرانش، آرماند و جوزپ کلیه فعالیت های این برند را بر عهده گرفتند. آنها با ایجاد و مدیریت اولین کارخانه تولید پوشاک لباس بافتنی به موفقیت فراوانی رسیدند.

شرکت آرماند باسی، پس از عرضه کالا و ارائه خدمات به مشتریان به تولید پوشاک مد و فشن با کیفیت بالا متمرکز شد. پس از افتتاح فروشگاه در بسیاری از شهرهای اسپانیا، آنها با افتتاح فروشگاههایشان در خارج از مرزهای اسپانیا در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا کار خود را گسترش بیشتری دادند. اولین مجموعه مد واقعی که شامل انواع لباس بانوان بود توسط این شرکت در سال 1986 میلادی ارائه شد. از آن زمان به بعد چند خط از لباس خانمها و لباس مردان، کفش، کیف، لوازم جانبی، ساعت، عینک آفتابی، کمربند، وسایل خانه و عطریات راه اندازی شد.

امروز هدف این برند تجاری، طبقه متوسط و جوان متوسط و بالا از هر دو جنس در گروه سنی 25-35 علاقمند فشن و مد و سبک زندگی می باشند. رایحه های آرماند باسی مردانه متشکل از: رایحه های چوبی، تند و گرم، بنزوین، دارچین، وانیل، چوب صندل، جوز، اسطوخودوس و بخور می باشد و آرماند باسی زنانه که رایحه های غالب آن از مرکبات ساخته شده است عبارت است از : گشنیز، بنفش، یاسمن، رز، فلوس، مشک، وانیل و عنبر.

برای مثال IN RED برای خانم ها دارای ترکیباتی از مرکبات، زنجبیل، زنبق و نوتهای چوبی می باشد. Lovely Blossom که توسط Francis Kurkdijan طراحی شده، یک عطر شاد و پر از گل ها و میوه های رنگین  همراه با رایحه ای از آلو، زردآلو، یاسمن، شکوفه پرتقال، گل افتاب گردان و نوت های چوبی است. برند Armand Basi در بازه زمانی 1999 تا 2013 دارای 12 محصول در کارنامه عطر و ادکلن خود می باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار در Armand Basi برای عطریات، آقایان Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian and Francoise Caron می باشند.